Új bérletházat indítunk – Csombor Teréz bérlet vasárnap esténként!
A hatalmas érdeklődésre való tekintettel új bérletházat nyitunk a 2025/26-os évadra.

Vasárnap esténként 19 órától várjuk Önöket előadásainkra Csombor Teréz bérlet néven – az idén elhunyt, örökös tag színművészünk emléke előtt tisztelegve.
Ez a remek lehetőség azoknak szól, akik eddig lemaradtak bérletvásárláskor – most itt az alkalom, hogy bebiztosítsák helyüket az új évadra!
A bérlet megvásárolható a jegypénztárainkban. Szeretettel várjuk Önöket vasárnap esténként is!
Jegypénztáraink nyári nyitvatartása itt található.
Az 5+1-ES FELNŐTT BÉRLET ELŐADÁSAI:
Nagyszínházi előadások:
- Huszka Jenő - Martos Ferenc: Lili bárónő operett (bemutató: 2025. október 3.)
- Ruggero Leoncavallo: Bajazzók opera (bemutató: 2025. november 14.)*
- Hacsaturján - Barta Dóra: Spartacus balett (bemutató: 2025. november 14.)*
- Carlo Goldoni: Két úr szolgája komédia (bemutató: 2026. január 16.)
- Fenyő Miklós - Tasnádi István: Made in Hungária zenés házibuli (bemutató: 2026. március 27.)
+ 1 alap helyáras kamara- vagy stúdiószínházi előadás az alábbiak közül:
- Heinrich von Kleist: A bosszú szomorújáték (bemutató: Kelemen László Kamaraszínház, 2025. november 28.)
- Jane Austen: Büszkeség és balítélet romantikus dráma (bemutató: Kelemen László Kamaraszínház, 2026. január 30.)
- Szabó Borbála: Száz karácsony hosszú ünnepi ebéd (bemutató: Ruszt József Stúdiószínház, 2025. szeptember 21.)
- Tasnádi István: Norvégminta (bemutató: Ruszt József Stúdiószínház, 2025. október 10.)
- Pavel Stantchev: Egy éjszaka, két reggel tragédia (bemutató: Ruszt József Stúdiószínház, 2025. október 23.)
* Felhívjuk kedves bérleteseink figyelmét, hogy az előző évekhez hasonlóan az opera és a balett együtt látható majd, kettős bemutatóként.