Theater Online
spacer
spacer
Főoldal TESZT Temesvár Fórum Képügynökség Képeslap
  
spacer
Képgaléria Színházak Portré Hírek Írások Bemutatók Linkek
spacer
Születésnapos: Oláh Zsuzsa 2018. június 19., kedd
spacer
Zsámbéki Szombatok Nyári Színháza
Zsámbéki Haditechnikai Múzeum Zsámbéki Színházi Bázis Y.East Fesztivál
spacer
spacer
spacer
Híreink
Előadások
Műsor
Képgaléria
Írások
Igazgatóság
Színházi Bázis Y.East
spacer
16. Sz
19:00 Tóth-Máthé Miklós: A nagyrahivatott (Zanotta Art Egyesület)
Romtemplom
spacer
21. Cs
08:00 Jóga Kaiával (Galileo - Csillagvizsgáló és kertmozi)
16:00 Gyülekező (Dióhéj kávézó Zsámbék)
17:00 Ünnepélyes kapunyitás (Sun - Fesztiválközpont)
19:45 Megnyitó (Black Hole - Nagyszínpad)
20:00 Alekszandr Kuprin: Allez! (Hepp!) (Y csoport)
Black Hole - Nagyszínpad
21:00 2001 űrodüsszeia (Galileo - Csillagvizsgáló és kertmozi)
23:00 DJ Parketa (Sun - Fesztiválközpont)
spacer
22. P
11:00 #Csehmege (Sun - Fesztiválközpont)
16:00 Michal Hába: Ferdinand! (Klicperovo színház)
Black Hole - Nagyszínpad – Cseh nyelven, magyar felirattal
18:30 Michał Walczak - Jámbor József: A lányka és a Pápa (Színházi Bázis)
Red Dwarf - Kisszínpad – Bemutató
20:00 Rejsz-Royce (Sun - Fesztiválközpont)
20:30 Balázs Béla: A kékszakállú herceg vára (Anyaszínház)
MIR - Szabadtéri színpad
21:00 Rocky Horror Picture Show (Galileo - Csillagvizsgáló és kertmozi)
21:00 Ricsárdgír (Sun - Fesztiválközpont)
22:30 Csillagvizsgáló (Galileo - Csillagvizsgáló és kertmozi)
spacer
23. Sz
08:00 Jóga Kaiával (Galileo - Csillagvizsgáló és kertmozi)
10:00 A permakulturáról - beszélgetés (Sun - Fesztiválközpont)
10:00 Csirimojó kiadó - Füvészkönyv készítés (Sun - Fesztiválközpont)
11:00 Békák (Black Hole - Nagyszínpad)
14:00 Šimon Spišák - Veronika Gabčíková: Anne Frank (Celetné Divadlo )
Black Hole - Nagyszínpad – Szlovák nyelven, magyar felirattal
16:00 Verkstaden (Sun - Fesztiválközpont)
17:00 Málnaműhely (Sun - Fesztiválközpont)
17:00 KAR/Halotti tor (Studio Damúza)
Red Dwarf - Kisszínpad
18:00 Szentivánéj - Bemutató előadás!
20:00 Shakin (Sun - Fesztiválközpont)
20:00 Bertolt Brecht: Szecsuan (Lachende Bestien)
Black Hole - Nagyszínpad – Cseh nyelven, magyar felirattal
21:00 Hair (Galileo - Csillagvizsgáló és kertmozi)
21:30 Fekete Seretlek – koncert (Sun - Fesztiválközpont)
22:30 Csillagvizsgáló (Galileo - Csillagvizsgáló és kertmozi)
23:00 Kertem Mozi éjszakai különkiadás (Galileo - Csillagvizsgáló és kertmozi)
spacer
24. V
11:00 KACSműhely foglalkozása ( Sun - Fesztiválközpont)
11:00 Happy Bones (SLO) (Red Dwarf - Kisszínpad – Ifjúsági előadás 12+, univerzális nyelven)
12:00 Csodaceruza (Sun - Fesztiválközpont)
13:00 Magyarország-Csehország fesztiválválogatott focimecs
16:00 48 óra
18:00 Urbán András: Béres Márta One-Girl Show (Kosztolányi Színház Szabadka)
Black Hole - Nagyszínpad
19:00 Macbeth (Black Hole - Nagyszínpad)
21:00 Háy János: A halottember (Szkéné)
Black Hole - Nagyszínpad
spacer
28. Cs
20:00 Jég-doktrínák (Metanoia Artopedia)
Színházi Bázis
spacer
29. P
20:00 Zlatko Paković: Kapitalizmus (Kosztolányi Színház Szabadka)
Színházi Bázis
20:30 Verebes Ernő: Gerendák (Beregszászi szinház)
Romtemplom
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
Főoldal Médiaajánlat Szolgáltatásaink Partnerek Impresszum Linkek
© 2018. - THEATER Online - theater.hu

A Theater Online megjelenését támogatja a