Theater Online
spacer
spacer
Főoldal TESZT Temesvár Fórum Képügynökség Képeslap
  
spacer
Képgaléria Színházak Portré Hírek Írások Bemutatók Linkek
spacer
Születésnapos: Ecsedi Erzsébet , Bándi Johanna 2018. április 24., kedd
spacer
Deszka Fesztivál
Híreink
Előadások
Műsor
Képgaléria
Írások
Igazgatóság
spacer
6. P
14:00 Nyílt Fórum 2018 – Nyílt Fórum 1. félmaraton (Ady park pódiumszínpad (rossz idő esetén) Balett-terem)
19:00
Csokonai Színház nagyszínpad
Háy János: Kemping (Szabadkai Népszínház)
19:00
Horváth Árpád Stúdiószínház
Soóky László: Egy disznótor pontos leírása (Dialóg Komárom)
22:00
Horváth Árpád Stúdiószínház
Soóky László: Egy disznótor pontos leírása (Dialóg Komárom)
spacer
7. Sz
10:00
Vojtina Bábszínház
Dániel András: Kicsibácsi és Kicsinéni (meg az Imikém) (Mesebolt Bábszínház)
11:00 Szakmai értékelő beszélgetések a XII. Deszkán – 04.07. (Balett terem)
16:00
Víg Kamaraszínház
Visky András: Pornó (Nowy Theatre)
Lengyel nyelven. Az előadás magyar nyelvű felirattal követhető
19:00
Csokonai Színház nagyszínpad
Háy János: Rák Jóska, dán királyfi (Dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház )
22:00
Víg Kamaraszínház
Gyulay Eszter - Horváth Kata: Éljen soká Regina! (Sajátszínház)
spacer
8. V
10:00
Vojtina Bábszínház
Láposi Terka: A virágot lépő lány (Vojtina Bábszínház)
11:00 Szakmai értékelő beszélgetések a XII. Deszkán – 04.08. (Balett terem)
19:00
Csokonai Színház nagyszínpad
Pintér Béla: Ascher Tamás Háromszéken (Katona József Színház)
spacer
9. H
10:00
Vojtina Bábszínház
Vészits Andrea - Kiss Ágnes: Tiszavirág (Barboncás Társulat)
11:00 Szakmai értékelő beszélgetések a XII. Deszkán – 04.09. (Balett terem)
16:00
Horváth Árpád Stúdiószínház
Hajdu Szabolcs: Kálmán-nap (Látókép Ensemble)
16:30 Kelemen Kristóf - Pálinkás Bence György: Magyar akác (Trafó)
Modem
17:00 Beszélgetés Závada Péterrel (Balett-terem)
18:30
Csokonai Színház nagyszínpad
Győri L. János - Győri Katalin: Menekülők (Debreceni színház)
20:00
Horváth Árpád Stúdiószínház
Hajdu Szabolcs: Kálmán-nap (Látókép Ensemble)
21:00
Víg Kamaraszínház
Benkó Bence - Fábián Péter: Elza, vagy a világ vége (Miskolci Játékszín)
21:00
Víg Kamaraszínház
Benkó Bence - Fábián Péter: Elza, vagy a világ vége (Miskolci Játékszín)
spacer
10. K
10:00
Horváth Árpád Stúdiószínház
Mikó Csaba: A száműzött herceg (Káva Kulturális Műhely)
11:00 Szakmai értékelő beszélgetések a XII. Deszkán – 04.10. (Balett terem)
16:00
Víg Kamaraszínház
Kocsis István: Megszámláltatott fák (Új Színház)
19:00
Csokonai Színház nagyszínpad
Háy János: Utánképzés ittas vezetőknek (Szegedi Kisszínház)
22:00 Alfred Jarry: Übü FC – A Döntő (Vígkarma Társulat)
Balett terem – Az előadás megtekintése ingyenes
spacer
11. Sz
10:00
Horváth Árpád Stúdiószínház
Darvasi László: A 3 emeletes mesekönyv (Griff Bábszínház)
11:00 Szakmai értékelő beszélgetések a XII. Deszkán – 04.11. (Balett terem)
14:00
Vojtina Bábszínház
Romankovics Edit - Kun Attila - Bíró Bence: Cinegekirályfi (Közép-Európa Táncszínház)
16:00
Horváth Árpád Stúdiószínház
Szívlapát (Csokonai Színház Stúdiószínház)
Az előadás megtekintése ingyenes, de regisztrációhoz kötött
17:00 Beszélgetés a Szívlapát szerzőivel és rendezőjével (Horváth Árpád Stúdiószínház)
19:00 Portrébeszélgetés Háy Jánossal (Horváth Árpád Stúdiószínház)
21:00
Csokonai Színház nagyszínpad
Tom Dugdale - Hatházi András: Tizenöt próbálkozás a színészetre (Szatmár Ács Alajos Stúdió)
spacer
12. Cs
10:00
Horváth Árpád Stúdiószínház
Romankovics Edit - Kalapos Éva: Massza (RÉV Színházi)
11:00 Szakmai értékelő beszélgetések a XII. Deszkán – 04.12. (Balett terem)
16:00
Csokonai Színház nagyszínpad
Körmöczi-Kriván Péter: Kapufa és öngól (Nagyváradi színház)
18:30 Portrébeszélgetés Kiss Csaba drámaíróval (Horváth Árpád Stúdiószínház)
20:00
Csokonai Színház nagyszínpad
Körmöczi-Kriván Péter: Kapufa és öngól (Nagyváradi színház)
spacer
13. P
10:00
Víg Kamaraszínház
Arany János - Gimesi Dóra: Rózsa és Ibolya (Debreceni színház)
11:00 Szakmai értékelő beszélgetések a XII. Deszkán – 04.13. (Balett terem)
16:00 Bemutatkozik a Selinunte kiadó (Horváth Árpád Stúdiószínház)
17:30
Vojtina Bábszínház
17:30
Vojtina Bábszínház
Mikó Csaba: Szürke galamb (Stúdió K.)
21:00
Csokonai Színház nagyszínpad
Maurice Maeterlinck: A vakok (Kolozsvár Új Stúdió)
spacer
14. Sz
10:00
Vojtina Bábszínház
Keresztesi József: Az elveszett szaloncukor (Bóbita Bábszínház)
11:00 Szakmai értékelő beszélgetések a XII. Deszkán – 04.14. (Balett terem)
14:00 Nyílt Fórum félmaraton 2. (Ady park pódiumszínpad (rossz idő esetén Horváth Árpád Stúdiószínház))
18:00
Csokonai Színház nagyszínpad
Tolnai Ottó: Karton és karfiol (Kosztolányi Színház Szabadka)
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
Főoldal Médiaajánlat Szolgáltatásaink Partnerek Impresszum Linkek
© 2018. - THEATER Online - theater.hu

A Theater Online megjelenését támogatja a