Theater Online
spacer
spacer
Főoldal TESZT Temesvár Fórum Képügynökség Képeslap
  
spacer
Képgaléria Színházak Portré Hírek Írások Bemutatók Linkek
spacer
Születésnapos: Mark Haddon 2017. szeptember 26., kedd
spacer
Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
Kisvárdai Várszínház Kisvárda Művészetek Háza
spacer
spacer
spacer
Híreink
Előadások
Műsor
Képgaléria
Írások
Igazgatóság
spacer
16. P
19:00 Alekszandr Szergejevics Puskin: Anyegin (Figura Stúdió Színház)
Debreceni Csokonai Nemzeti Színház – Versenyelőadás
19:00 Nagy Zoltán Mihály: A sátán fattya (Pesti Vigadó)
Művészetek Háza – stúdióelőadás
21:00 W. Shakespeare: ROMEO&JULIA (Sátorszínház)
spacer
17. Sz
11:30 Zlatko Paković: Kapitalizmus (Kosztolányi Színház Szabadka)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
18:30 Bernard-Marie Koltès: Roberto Zucco (Székelyudvarhelyi színház)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
21:00 Dale Wasserman - Mitch Leigh - Joe Darion: La Mancha lovagja (Egri színház)
Sátorszínház (Várkert)
spacer
18. V
11:30 Elżbieta Chowaniec: Gardénia (Spectrum Színház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
16:30 Magyar Színházak XXIX. Kisvárdai Fesztiválja – megnyitó (Művészetek Háza)
17:00 Tamási Áron: Vitéz lélek (Nemzeti Színház)
Művészetek Háza – díszelőadás
20:30 Fényes Szabolcs - Harmath Imre: Maya (Nagyváradi színház)
Sátorszínház (Várkert) – Versenyelőadás
spacer
19. H
11:00 Örkény István: Tóték (Beregszászi szinház)
Rákóczi Stúdió
18:00 Lénárd Róbert: Fekete (Újvidéki Színház)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
21:00 Magyar (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Sátorszínház (Várkert) – Versenyelőadás
22:00 Rajtammaradt télikabát (Sepsiszentgyörgyi színház)
Rákóczi Stúdió
spacer
20. K
16:00 Székely Csaba: Bányavirág (Nagyváradi színház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
18:30 Molnár Ferenc: Liliom
– Egy csirkefogó élete és halála, külvárosi legenda hét képben –
(Sepsiszentgyörgyi színház)
Művészetek Háza (stúdióelőadás) – Versenyelőadás
20:30 Pozsgai Zsolt: Nostradamus – Világok vándora (ExperiDance Tánctársulat)
Sátorszínház (Várkert)
spacer
21. Sz
16:00 Szép Ernő: Május van, tisztelt úr... – Május (Zentai Kamaraszínház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
16:00 Szép Ernő: Május van, tisztelt úr... – Kávécsarnok (Zentai Kamaraszínház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
16:00 Szép Ernő: Május van, tisztelt úr... – Tűzoltó (Zentai Kamaraszínház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
18:30 Székely Csaba: Bányavakság (Komáromi Jókai Színház)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
21:00 Lara De Mare: Égben maradt repülő (Turay Ida Színház)
Sátorszínház (Várkert)
spacer
22. Cs
17:00 Vinnai András: Valaminek a második része (Stúdió Színház Marosvásárhely)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
20:30 Szilágyi László - Zerkovitz Béla: Csókos asszony (Újvidéki Színház)
Sátorszínház (Várkert) – Versenyelőadás
20:30 Theodora Herghelegiu: Tündéri (Aradi Kamaraszínház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
spacer
23. P
16:00 Kiss Csaba: Skandináv lottó (Kézdivásárhelyi Városi Színház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
18:00 Andrási Attila: Fehér szarvas (Udvari Kamaraszínház)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
21:00 Chazz Palminteri: A hűtlenség ára (Játékszín)
Sátorszínház (Várkert)
spacer
24. Sz
20:00 Záróünnepség, díjátadó gálaműsor (Sátorszínház)
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
Főoldal Médiaajánlat Szolgáltatásaink Partnerek Impresszum Linkek
© 2017. - THEATER Online - theater.hu

A Theater Online megjelenését támogatja a