Theater Online
spacer
spacer
Főoldal TESZT Temesvár Fórum Képügynökség Képeslap
  
spacer
Képgaléria Színházak Portré Hírek Írások Bemutatók Linkek
spacer
Születésnapos: Szersén Gyula, Görgey Gábor, Alföldi Róbert, Kéri Kitty 2017. november 22., szerda
spacer
Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
Kisvárdai Várszínház Kisvárda Művészetek Háza
spacer
spacer
spacer
Híreink
Előadások
Műsor
Képgaléria
Írások
Igazgatóság
spacer
16. P
19:00 Alekszandr Szergejevics Puskin: Anyegin (Figura Stúdió Színház)
Debreceni Csokonai Nemzeti Színház – Versenyelőadás
19:00 Nagy Zoltán Mihály: A sátán fattya (Pesti Vigadó)
Művészetek Háza – stúdióelőadás
21:00 W. Shakespeare: ROMEO&JULIA (Sátorszínház)
spacer
17. Sz
11:30 Zlatko Paković: Kapitalizmus (Kosztolányi Színház Szabadka)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
18:30 Bernard-Marie Koltès: Roberto Zucco (Székelyudvarhelyi színház)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
21:00 Dale Wasserman - Mitch Leigh - Joe Darion: La Mancha lovagja (Egri színház)
Sátorszínház (Várkert)
spacer
18. V
11:30 Elżbieta Chowaniec: Gardénia (Spectrum Színház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
16:30 Magyar Színházak XXIX. Kisvárdai Fesztiválja – megnyitó (Művészetek Háza)
17:00 Tamási Áron: Vitéz lélek (Nemzeti Színház)
Művészetek Háza – díszelőadás
20:30 Fényes Szabolcs - Harmath Imre: Maya (Nagyváradi színház)
Sátorszínház (Várkert) – Versenyelőadás
spacer
19. H
11:00 Örkény István: Tóték (Beregszászi szinház)
Rákóczi Stúdió
18:00 Lénárd Róbert: Fekete (Újvidéki Színház)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
21:00 Magyar (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Sátorszínház (Várkert) – Versenyelőadás
22:00 Rajtammaradt télikabát (Sepsiszentgyörgyi színház)
Rákóczi Stúdió
spacer
20. K
16:00 Székely Csaba: Bányavirág (Nagyváradi színház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
18:30 Molnár Ferenc: Liliom
– Egy csirkefogó élete és halála, külvárosi legenda hét képben –
(Sepsiszentgyörgyi színház)
Művészetek Háza (stúdióelőadás) – Versenyelőadás
20:30 Pozsgai Zsolt: Nostradamus – Világok vándora (ExperiDance Tánctársulat)
Sátorszínház (Várkert)
spacer
21. Sz
16:00 Szép Ernő: Május van, tisztelt úr... – Május (Zentai Kamaraszínház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
16:00 Szép Ernő: Május van, tisztelt úr... – Kávécsarnok (Zentai Kamaraszínház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
16:00 Szép Ernő: Május van, tisztelt úr... – Tűzoltó (Zentai Kamaraszínház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
18:30 Székely Csaba: Bányavakság (Komáromi Jókai Színház)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
21:00 Lara De Mare: Égben maradt repülő (Turay Ida Színház)
Sátorszínház (Várkert)
spacer
22. Cs
17:00 Vinnai András: Valaminek a második része (Stúdió Színház Marosvásárhely)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
20:30 Zerkovitz Béla - Szilágyi László: Csókos asszony (Újvidéki Színház)
Sátorszínház (Várkert) – Versenyelőadás
20:30 Theodora Herghelegiu: Tündéri (Aradi Kamaraszínház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
spacer
23. P
16:00 Kiss Csaba: Skandináv lottó (Kézdivásárhelyi Városi Színház)
Rákóczi Stúdió – Versenyelőadás
18:00 Andrási Attila: Fehér szarvas (Udvari Kamaraszínház)
Művészetek Háza – Versenyelőadás
21:00 Chazz Palminteri: A hűtlenség ára (Játékszín)
Sátorszínház (Várkert)
spacer
24. Sz
20:00 Záróünnepség, díjátadó gálaműsor (Sátorszínház)
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
Főoldal Médiaajánlat Szolgáltatásaink Partnerek Impresszum Linkek
© 2017. - THEATER Online - theater.hu

A Theater Online megjelenését támogatja a