Theater Online
spacer
spacer
Főoldal TESZT Temesvár Fórum Képügynökség Képeslap
  
spacer
Képgaléria Színházak Portré Hírek Írások Bemutatók Linkek
spacer
Születésnapos: Szakács Dániel, Lang Rudolf, Horváth Lili, Tóth Sándor, Vajdai Vilmos, Pregitzer Fruzsina 2018. június 18., hétfő
spacer
Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
Kisvárdai Várszínház Kisvárda Művészetek Háza
spacer
spacer
spacer
Híreink
Előadások
Műsor
Képgaléria
Írások
Igazgatóság
spacer
11. H
17:00 Matei Vişniec: Migránsoook - avagy túlsúlyban a bárkánk (Székelyudvarhelyi színház)
Pécsi Nemzeti Színház - Kamaraszínház – (versenyelőadás - kihelyezett bemutatóként a POSzt-on)
spacer
21. Cs
19:00 Lewis Carroll: Alice Csodaországban (Sepsiszentgyörgyi színház)
Versenyelőadás – Debreceni Csokonai Színház
spacer
22. P
17:00 „Ahol színház születik” (Kisvárdai Várszínház és Művészetek Háza kiállítóterében)
17:00 Henrik Ibsen: Ha mi holtak feltámadunk (Soproni Petőfi Színház)
Művészetek Háza
20:00 Sarkadi Imre - Fábri Péter - Nádasy László - Vidnyánszky Attila: Körhinta (Nemzeti Színház)
Bagolyvár
spacer
23. Sz
15:30 Mika Myllyaho: Káosz (Kassai Thália Színház)
Versenyelőadás – Rákóczi Stúdió
18:00 Carlo Goldoni: Chioggiai csetepaté (Sepsiszentgyörgyi színház)
Versenyelőadás – Művészetek Háza
21:00 Leo Stein - Kálmán Imre: Csárdáskirálynő (Egri színház)
Bagolyvár
spacer
24. V
16:00 Sosem elég! (Coffee Tea Area )
18:00 Jean Racine: Phaedra (Figura Stúdió Színház)
Versenyelőadás – Művészetek Háza
21:00 Moravetz Levente - Balásy Szabolcs - Horváth Krisztián - Papp Zoltán: Zrínyi 1566 (Egri színház)
Bagolyvár
21:00 Körmöczi-Kriván Péter: Kapufa és öngól (Nagyváradi színház)
Versenyelőadás – Rákóczi Stúdió
spacer
25. H
10:00 Érzelmi gravitáció – az emlékek és álmok tömegvonzása
2018. jún 25. 10:00 - 2018. június 29. 14:00
16:00 Márai Sándor: A gyertyák csonkig égnek (Spectrum Színház)
Rákóczi Stúdió
18:00 Dosztojevszkij: A félkegyelmű (Komáromi Jókai Színház)
Versenyelőadás – Művészetek Háza (Stúdióelőadás)
21:00 Terék Anna: Víg könnyek násza (Vajdasági Tanyaszínház)
Bagolyvár – (stúdióelőadás)
spacer
26. K
18:00 Danilo Kiš: Borisz Davidovics síremléke (Újvidéki Színház)
Versenyelőadás – Művészetek Háza
21:00 Czomba Imre - Meskó Zsolt: Én, Leonardo - A fény születése (ExperiDance Tánctársulat)
Bagolyvár
21:00 Elvira Lindo - Gyarmati Kata: Csak egy szóval mondd (Szabadkai Népszínház)
Versenyelőadás – Rákóczi Stúdió
spacer
27. Sz
18:00 Németh Ákos: Autótolvajok (Zentai Kamaraszínház)
Versenyelőadás – Művészetek Háza
21:00 Wisława Szymborska: Hajnali 4 (Kosztolányi Színház Szabadka)
Versenyelőadás – Rákóczi Stúdió
21:00 Ferenczi György: Betyárjáték (Nemzeti Színház)
Bagolyvár
spacer
28. Cs
16:00 Zabhegyező (Újvidéki Művészeti Akadémia)
Versenyelőadás – Rákóczi Stúdió
18:00 Henrik Ibsen: Hedda Gabler (Marosvásárhelyi szinház)
Versenyelőadás – Művészetek Háza (Stúdióelőadás)
21:00 Donald Churchill: Édes bosszú (Turay Ida Színház)
Bagolyvár
spacer
29. P
18:00 Keresztül európán (Coffee Tea Area)
18:00 Frank Wedekind: A tavasz ébredése (Figura Stúdió Színház)
Versenyelőadás – Művészetek Háza (Stúdióelőadás)
21:00 Bruno Schulz: Augusztus (Stúdió Színház Marosvásárhely)
Versenyelőadás – Rákóczi Stúdió
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
Főoldal Médiaajánlat Szolgáltatásaink Partnerek Impresszum Linkek
© 2018. - THEATER Online - theater.hu

A Theater Online megjelenését támogatja a