Theater Online
spacer
spacer
Főoldal Fórum Képügynökség Képeslap
  
spacer
Képgaléria Színházak Portré Hírek Írások Bemutatók Linkek
spacer
Születésnapos: Jászai László, Götz Anna, Földessy Margit, Köleséry Sándor, Mag István, Andorai Péter, Nemcsák Károly 2017. április 25., kedd
spacer
Határon Túli Magyar Színházak Fesztiválja
Kisvárdai Várszínház Kisvárda Művészetek Háza
spacer
spacer
spacer
Híreink
Előadások
Műsor
Képgaléria
Írások
Igazgatóság
spacer
17. P
17:00 Kiállítás megnyitó
spacer
18. Sz
18:00 Anton Pavlovics Csehov: Sirály (Szatmári színház)
Művészetek Háza – versenyelőadás
21:00 Megnyitó ünnepség (Várszínpad)
21:00 Zágon István - Nóti Károly - Eisemann Mihály: Hippolyt, a lakáj (Csíki Játékszín)
Várszínpad
22:00 Fade out (András Lóránt Társulat)
Rákóczi Stúdió
spacer
19. V
16:00 Spiró György: Az imposztor (Csíki Játékszín)
Művészetek Háza
16:30 A lélek röpte (Udvari Kamaraszínház)
Bessenyei György Gimnázium díszterme
21:00 Szirmai Albert - Bakonyi Károly - Gábor Andor: Mágnás Miska (Turay Ida Színház)
Várszínpad
21:00 Szíjártó Tímea-Aletta: Az eset (Nagyváradi színház)
Rákóczi Stúdió
spacer
20. H
16:00 Ingmar Bergman: Őszi szonáta (Soproni Petőfi Színház)
Rákóczi Stúdió
20:00 Molière: Úrhatnám polgár (Sepsiszentgyörgyi színház)
Művészetek Háza – versenyelőadás
20:30 Szomor György - Román Sándor: Frank Sinatra – A hang (Jókai Szinhaz)
Várszínpad
spacer
21. K
15:00 Molière: A nők iskolája (Spectrum Színház)
Rákóczi Stúdió
18:00 Eugčne Ionesco: THE NEW TENANT – Az új bérlő (Nottara színház)
Művészetek Háza
21:00 James Rado - Gerome Ragni - McDermot: Hair (Temesvári Csiky Gergely Színház)
Várszínpad – versenyelőadás
23:30 Piaf-Marche (Kosztolányi Színház Szabadka)
Rákóczi Stúdió
spacer
22. Sz
18:00 Leo Birinski: Bolondok tánca (Szabadkai Népszínház)
Művészetek Háza – versenyelőadás
21:00 Molière: A mizantróp (Kassai Thália Színház)
Rákóczi Stúdió – versenyelőadás
21:00 Móricz Zsigmond: Nem élhetek muzsikaszó nélkül (Beregszászi szinház)
Várszínpad
spacer
23. Cs
18:00 Bartis Attila: A nyugalom (Tompa társulat Kisterem)
Művészetek Háza – versenyelőadás
21:00 William Shakespeare: Rómeó és Júlia (Kaposvári egyetem)
Rákóczi Stúdió – versenyelőadás
21:00 Bolba Tamás - Szente Vajk - Galambos Attila: Csoportterápia (Madách Színház)
Várszínpad
spacer
24. P
16:30 Garaczi László - Toepler Zoltán: Brahms és a macskák (Székelyudvarhelyi színház)
Művészetek Háza – versenyelőadás
19:00 Székely Csaba: A homokszörny (Figura Stúdió Színház)
Rákóczi Stúdió – versenyelőadás
22:30 Vivien Nielsen: Hullámtörés (Kolozsvár Új Stúdió)
Várszínpad – versenyelőadás
spacer
25. Sz
11:00 Szabó József Ódzsa könyvbemutatója (Művészetek Háza Pódiumterem)
11:00 Szigligeti Ede - Vecsei H. Miklós - Kovács Adrián: Liliomfi (Budaörsi Latinovits Színház)
Művészetek Háza – hallgatói minifesztivál
15:00 Sergi Belbel: Halál (Stúdió Színház Marosvásárhely)
Rákóczi Stúdió – hallgatói minifesztivál
21:00 Záróünnepség – 2016 (Várszínpad)
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
spacer
Főoldal Médiaajánlat Szolgáltatásaink Partnerek Impresszum Linkek
© 2017. - THEATER Online - theater.hu
Az oldalt támogatja az Informatikai és Hírközlési Minisztérium.
Szerverünk üzemeltetője és a Theater Online támogatója a GTS Hungary Távközlési Kft